www.mebelesk.lv
 

 
 

Salons uz Dīvāna

Sakarā ar dinamisku un ātri mainīgo mūsu dzīves apstākļiem, mūsu pircēju laika trūkumu piemērota risinājuma meklēšanā sava dzīvokļa labiekārtošanai. Mūsu kompānija izstrādāja jauno pieeju savu klientu pieprasījuma un vajadzību apmierināšanai.

Omulīgajā vakarā ērti iekārtojoties uz dīvāna ir iespējams izvēlēties un pasūtīt iepatikušo Iebūvētās virtuves vai Skapja modeli ar elegantām bīdāmām durvīm.

Kā mēs strādājam:

Dizainers izbrauc Jums ērtākajā laikā ar demonstratīviem materiālu paraugiem uz objektu, kur ir iespējams izvēlēties toņus, kuri atbilst tapešu krāsai, grīdas seguma krāsai un apgaismojumam, vai arī jau esošām mēbelēm. Sastāda projektu un izstrādājuma 3D vizualizāciju. Tiek atrunāti termiņi, tāme un slēgts līgums.

Jaunas idejas:

Mēbeļu dekorēšanai savā darbā mēs izmantojam inovatīvas idejas, izrotājam virtuves paneļus ar UV–LED drukas izmantošanu no ekoloģiskām krāsām ar LED apgaismojumu, kas piešķir panelim gaistošu efektu, bet skapju ar bīdāmām durvīm spoguļus un stiklus piedāvājam izrotāt ar smilšstrūklas apstrādi, kas piešķirs Jūsu interjeram neatkārtojamo burvību un padarīs Jūsu māju neparasti skaistu un omulīgu.

Materiāli:

Pēc vairāk kā 10 gadu ilgas darbības rezultātiem mēbeļu tirgū SIA SIMRUKS izvēlējās viskvalitatīvākos komplektējošo materiālu un furnitūras piedāvājumus, kuriem dod priekšroku savu izstrādājumu ražošanā. Tika veikta cenu optimizācija, kas ļāva ievērojami samazināt izmaksas un panākt cenu pieejamību dotajā laika periodā.